نتایج جستجو برای عبارت :

فروغ خانه با به کار گیری از اشکال نوع آباژور

آباژور جدید
فروغ خانه با به کار گیری از اشکال نوع آباژورداشتن شایسته ترین گزینش آباژور در چیدمان اتاق، موجب بهتر چشم‌ شدن جزئییات دور و بر می شود. استعمال از یک منشا فروغ و روشنایی اصلی، مانند لوستر منجر می شود دقت به جزئیاتی که در دکورا سیون خانه موجود هست پاک شود. فضاهایی را برای قرار دادن آباژور در حیث بگیرید که رغبت دارید جزئییات بیشتری از دکورا سیون خانه شما‌را نشان دهند. برای اینکه متوجه گردید در کدام فضاها میتوانید از نور و روشنایی ب
آباژور در پباده سازی دکورا سیونبه کارگیری از آباژور صرفا در نورپردازی کاربرد ندارد و در واقع از آباژور ها در پباده سازی دکورا سیون نیز امداد گرفته می‌گردد. به همین ادله میباشد که آباژور ها در گونه های و رنگ های متعدد فروغ ال ای دی در بازار جان دار میباشند. برای این که بتوانید مطلوب ترین آباژور را تنظیم کنید در صدر بایستی به سبک چینش منزل و آن نصیب از اتاق که آباژور را برای آن خریداری میکنید اعتنا فرمائید. آباژورها در سبک های متفاوت به فروش می
آباژور جدیدتفاوت های آباژور با لوسترلوسترها، نوروفروغ کلی و یک دست اتاق را آماده می‌کنند که در سود تمامی مبلمان اتاق بی آلایش و کم آب به لحاظ میایند. البته آباژورها با ساخت ناهمخوانی و سایه پر‌نور در فروغ، گوشه و کنار را از یکنواخنی و کسالت بیرون می‌سازند. به همین استدلال ادغام این دو دسته نوروفروغ در کنار هم و در یک دکورا سیون می‌تواند سبب ساز زیبایی طولانی تر شود. اتاق خواب مستلزم فروغ ملایم میباشد که معمولا از لوسترهایی به کار گیری می
از وقتی با صبا ظهیرالدوله رفتم و بر مزار فروغ حاضر شدم علاقه ی خاصی به دانستن زندگی این شاعر پیدا کردم. از فروغ هیچ نمیدانم‌. مهسا این کتاب را در مورد زندگی فروغ در پیجش معرفی کرده بود. از دوستانم مهسا و صبا این کتاب را خوانده اند و من به تازگی شروع به خواندنش کرده ام و هر فصل که تمام میشود مدام از خودم می پرسم یعنی واقعیت دارد؟ آن خانه ی ته شهر و آن اتفاق ! آن رفتار سرهنگ با فروغ و آن عروسی هول هولکی. هنوز در اهواز هستیم و فروغ به پرویز پیشنهاد دا
آباژور طرح ونوس با پایه از جنس رزین پلی استر تهیه شده
است.آبکاری آن با دستگاه وکیوم انجام شده که قابلیت شستشو را به محصول
اضافه کرده است. این آباژور علاوه بر روشنایی.، با توجه به طراحی خلاقانه و چشم نواز خود، جلوه ی خاصی را به محیط اطراف خود می بخشد. خدمات آبکاری مجسمه فایبرگلاس
آباژور ایستاده و تاثیر آن در دکوراسیون
انتخاب سبک و نوع روشنایی مناسب، تأثیر عمیقی بر زیبایی و دکور
محل، علاوه بر تأمین روشنایی لازم دارد.در ایران مردم بیش‌تر روشن

آباژور طرح نغمه با پایه  از جنس رزین پلی استر تهیه شده
است.آبکاری آن با دستگاه وکیوم انجام شده که قابلیت شستشو را به محصول
اضافه کرده است. این آباژور علاوه بر روشنایی.، با توجه به طراحی خلاقانه و چشم نواز خود، جلوه ی خاصی را به محیط اطراف خود می بخشد. خدمات ابکاری
آباژور ایستاده و تاثیر آن در دکوراسیون
انتخاب سبک و نوع روشنایی مناسب، تأثیر عمیقی بر زیبایی و دکور
محل، علاوه بر تأمین روشنایی لازم دارد.در ایران مردم بیش‌تر روشنایی را
متمرکز
فروغ من فروغ میخواند
روی مبل زخمی
دل من میگرید
مثل کودکی غمگین
شعر و صدا مرا میبرد
به روزگار کودکی
یادش بخیر سرم گرم بود
با تیله های رنگی
فروغ من فروغ میخواند
من از خودم میپرسم
فروغ و فروغ و فکر من کجا
کودکی و دوری و نزدیکی کجا
آباژور جدیدکلیه ی اشخاص پیرو یک چینش شیک و امروزی برای منزل ی خویش میباشند برای اینکه دکورا سیون منزل ی شما امروزی و خوشگل باشد بایستی از وسایل های دکوری که هم برای شیک و قشنگ کردن منزل به کار گیری می شوند و هم کاربرد متعددی نیز در منزل دارا هستند به کار گیری فرمائید.آباژور جزو شایسته ترین وسایل در دکورا سیون منزل میباشد که هم از ظواهر زیبای آن  برای شیک و خوشگل کردن منزل و هم از کاربرد آن میتوان بهره برد. معمولا بیش تر اشخاص آباژور را در چیدم
آباژور ایستاده نمایی جذاب به خانه می‌دهد و به عنوان منبع نورِ ملایم شناخته می‌شود.
یکی از ابزارهای نورپردازی در طراحی داخلی، آباژور ایستاده است. می‌توانید از این عنصر به تنهایی یا در کنار چندین منبع نور استفاده کنید. به عناصر طراحی داخلی توجه و متناسب با فرم و رنگِ سایر اجزای خانه آباژور را انتخاب کنید. آباژور به دو گروه دسته بندی می‌شود. آباژور رومیزی و ایستاده. در این بخش از مجله دلتا وجود آباژور ایستاده در دکوراسیون داخلی منزل را مورد
«آخرین رویای فروغ» اثر سیامک گلشیری.
فروغ زن مسنیه که بیماره و رو به مرگ. در آخرین روزهای قبل از مرگش از نوه‌ش خواهش میکنه تا اونو به شمال ببره و همه اعضای خانواده رو هم دعوت کنه.
یه فیلم ایرانی به تمام معنا بود :| خیلی بد بود بنظرم ..
 فروغی که در آسمان ادبیات هرگز خاموشی نخواهد گرفت
فروغ در ظهر ۸ دی‌ماه ۱۳۱۳ در خیابان معزالسلطنه کوچهٔ خادم آزاد در محلهٔ امیریه تهران از پدری تفرشی و مادری کاشانی‌تبار به دنیا آمد. پوران فرخ‌زاد خواهر بزرگ‌تر فروغ چندی پیش اعلام کرد فروغ روز هشتم دی ماه متولد شده و از اهل تحقیق خواست تا این اشتباه را تصحیح کنند. فروغ فرزند چهارم توران وزیری‌تبار و سرهنگ محمد فرخ‌زاد است. از دیگر اعضای خانواده او می‌توان برادرش، فریدون فرخ‌زاد و خواهر
فروغ فرخزاد شاعره معاصر ایرانی با بیان احساسات خاص و متفاوت توانست جای خود را در ادبیات پیدا کرده و ادب و شعر دوستان بسیاری را طرفدار خود نماید، او دارای پنج کتاب شعر می باشد که هر کدام بسته به احساسات مختلف او در شرایط های متفاوت زندگی اش، حال و هوایی خاص دارد، مجموعه ای از عکس نوشته های فروغ فرخزاد به گلچین آورده شده است.
زیباترین عکس نوشته های فروغ فرخزاد
فروغ هنگام ظهر در روز شنبه تاریخ پانزدهم دی ماه ۱۳۱۳ هجری شمسی در تهران متولد شد، او
اصلاحات از یک میز عسلی شروع شد! - 
سالها پیش در یکی از سرزمینهای دور یک آقای بسیار سنتی بود که با همسر بسیار مدرنش زندگی می کرد.همسر مدرن آقای سنتی که از اساس با امور کلاسیک مخالف بود،درست سه ساعت بعد از ازدواج فکر کرد که دچار بحران هویت شده و فهمید در این تضاد سنت و مدرنیسم موجود در خانه ی آقای سنتی احتمالا دچار یک شیزوفرنیای حسابی خواهد شد.به تابلوهای کوبلن و مبلهای استیل و میزهای کنده کاری شده و آباژور منگوله دار و لاله و شمعدانی خانه نگاه م
اگر عشق در خانه ی قلبم پا بگزارد
گلهای شاداب  با بوهای معطرشان که فضای خانه را فرا میگیرند...روشنایی خانه که پر فروغ است ...چه چه پرندگان که زمزمه ی زندگی است  ...!همه وابسته میشوند ب بودنش...وقتی میرود و خانه را خالی میکند. گلدان‌هایی که نیازشان تنها قطره ی ابیست پژمرده میشوند. ‏میرود و وسایل خانه را میشکند میرود و تکه ای گرانبها را با خود میبرد... ‏صدای زنده بودن  دیگر ب گوش نمیرسد...خانه را سکوتی میگیرد شور نیست کلبه ی احزان میشود ...جولانگاه
 آباژور جدید
نور یک دستور بسیار ضروری برای انسان به مراد انجام کار های متفاوت میباشد. معاش بدون‌نور غیر قابل تصور و معاش در دنیای بدون‌نور نا ممکن میباشد. آدم با تولید چراغ روشنایی کافی برای معاش در شب آماده نمود و و روز آپدیت با تغییر‌و تحول و پیشرفت تکنولوژی چراغ های مختلفی به بازار عرضه کرد. در دنیای امروزی امروز به جهت کمبود منابع انرژی و هزینه بالای ایجاد آن، انگیزه اصلی گزینش چراغ علاوه بر تامین فروغ و روشنایی کافی، صرفه جویی در مصرف
مرحبابراین حماسه برشکوه وافتخار/خلق کرده ملت ما جلوه هایی آشکار/برندای رهبرخود گفته لبیکی بزرگ/آفرین ازبهر ایران اسوه درروزگار/خارچشم دشمنان شداین فروغ وحدتش/لطفهاداردهمیشه سوی میهن کردگار/راه پرنورخمینی باشهیدان جاودان/بابصیرت رهبرما هست مثل ذوالفقار/اهل بیت مصطفی را شادمان ملت کند/شوق ایثاروشهادت ازبرای وصل یار/حضرت مهدی برایش هست یارانی شریف/انقلاب ما به پایان میبرد این انتظار/
آباژور جدیدخودتان بسازید: همگی ما دوست داریم که از وسایل تزیینی قشنگ در چینش داخلی خانه مان به کار گیری کنیم. این مسئله هنگامی قادر است شادی بخش خیس باشد که‌این وسایل دکوری را خودمان ساخته باشید. هنرهای دستی قادر است فضای داخلی منزل شما‌را جالب خیس و خوشگل خیس نماید. چیدانه درین مقاله برایتان طریق ایجاد یکسری وسیله کوچک را ارائه می‌دهد تا بتوانید به امداد آن ها فضای منزل خویش را تغییر تحول دهید.
1. ایجاد آینه تزئینیچیدمانآینه های کوچک کنار

اشکال مختلف واژن (+ عکس)

اشکال مختلف واژن

آشنایی با اشکال مختلف واژن:
واژن ها و ساختار بیرونی آن دارای انواع مختلفی از نظر رنگ، سایز و شکل است. بسیاری از افراد در مورد مسائلی که به بدن، سلامت جنسی و تناسلی مربوط باشد، با خود فکر می کنند که آیا نرمال هستند یا خیر ؟ در مورد این سوال باید پاسخ داد که واژن ها دارای انواع مختلفی از نظر شکل، رنگ و سایز هستند.  
ادامه مطلب
عمومامه دیشب رفت.
به قول عمه طاووس که امروز مویه می کرد:"اسبابت را جمع می کردی و می گفتی می خواهم بروم خانه ام...، بِرارم..."
بالاخره رفت خانه ی خودش.
چند روزی بود که حالش دوباره بد شده بود.
ساعتی پیش از مردنش، زنگ زدم به عموحسن. گفت چیزی نخورده است. حتی نتوانسته بود لیوانی شیر بخورد.
قطع که کردم گریستم- این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست...
ساعتی بعد گوشی ام که زنگ خورد، گفتم یا الله!... فهمیدم. پدرم خبر داد.
...
خواهش های فروغ بی ثمر بود...؛ مثل کسی که می
زندگیشاید آن لحظهٔ مسدودی‌ستکه نگاه من در نی نی چشمان توخود را ویران می سازد!و در این حسی استکه من آن را با ادرک ماهو با دریافت ظلمت خواهم آمیختدر اتاقی که به اندازه یک تنهاییستدل منکه به اندازه یک عشق‌استبه بهانه‌های ساده خوشبختی خود می‌نگردبه زوال زیبای گلها در گلدانبه نهالی که تو در باغچه خانه‌مان کاشته ایو به آواز قناری‌هاکه به اندازه یک پنجره می‌خوانند ...
سخت است بهرمرتضی بی همسری بی یاوری/دیگرنباشد خانه اش آن جلوه پیغمبری/ازبعدزهرای جوان رفته فروغ منزلش/تنهای تنهاگشته است مولاعلی حیدری/گریه درون خانه اش بازمزم چشمان نگر/کس رانباشدتاکندبهریتیمان مادری/آغاز راه کربلا با سختی برشیعیان/برزینب اومیرسد چون داغهای دیگری/این داغ زهرامی برد جان علی رابارها/گشته مهیابارها بهردفاع رهبری/مرهم برای مرتضی روزظهور مهدی است/یک روز برشیعه رسدآهنگ پورعسکری/
عمومامه دیشب رفت.
به قول عمه طاووس که امروز مویه می کرد:"آرام نمی گرفتی، اسبابت را جمع می کردی و می گفتی می خواهم بروم خانه ام...، بِرارم..."
بالاخره رفت خانه ی خودش.
چند روزی بود که حالش دوباره بد شده بود.
ساعتی پیش از مردنش، زنگ زدم به عموحسن. گفت چیزی نخورده است. حتی نتوانسته بود لیوانی شیر بخورد.
قطع که کردم گریستم- این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست...
ساعتی بعد گوشی ام که زنگ خورد، گفتم یا الله!... فهمیدم. پدرم خبر داد.
...
خواهش های فروغ بی ثمر بود.
اینجا فروغ عشق و صفا موج می‌زندنور خدا به صحن و سرا، موج می‌زنداینجا که طورِ جلوه و سینای ایزدی‌ستاز هر کرانه نور خدا موج می‌زنداینجا مطاف اهل زمین است و آسمانوز شهپر فرشته فضا موج می‌زندلبیک از زبان اجابت توان شنیددر این فضا که نور دعا موج می‌زنداینجا که رشک هشت بهشت است و هفت چرخاز شش جهت فروغ ولا موج می‌زند

ادامه مطلب
#زندگینامه 
فروغ فرخ زاد در دیماه 1313 در تهران به دنیا امدو در سال 1330 با پرویز شاپور ازدواج کرد و حاصل ازدواج او پسری به نام کامیار میباشد .. وی در دوران کوتاه زدگی خود سفرهای زیادی به کشور های اروپایی از جمله : فرانسه ، آلمان ، ایتالیا و انگلیس داشته که بیشتر برای مطالعه و بررسی امور مربوط به سینما میباشد کار سینمایی فروغ پس از آشنایی به ابراهیم گلستان آغاز شد و با همکاری وی ادامه یافت

ازدواج با پرویز شاپور
 فروغ فرخزاد و همسرش پرویز شاپور که
فروغ فرخزاد

سرد سبز ( مستندی از زندگی و آثار فروغ فرخ زاد )سرد سبزفیلمی مستند از زندگی فروغ فرخ زادده ها عکس و صدای تا به حال عرضه نشده از فروغفیلم هایی از فروغ در خانه ، زمان گفتگو با برناردو برتو لو چی و ...خلاصه زندگی نامه و آثار فروغ :فروغ در دیماه سال ۱۳۱۳ در محلۀ امیریۀ تهران پا به عرصۀ وجود نهاد پدرش محمد فرخ زاد یک نظامی سختگیر بود و مادرش زنی ساده و خوش باور. او فرزند چهارم یک خانوادۀ نه نفری بودچهار برادر به نامهای امیر مسعود، مهرداد و
در خانه‌ی مادربزرگم، یک خانه‌ی قدیمی در یکی از محله‌های قدیمی یک شهر کوچک قدیمی، زمستان است. شب است. نیمه‌شب است. بیرون باران می‌بارد. از همان باران‌ها که گلی توی در دنیای تو ساعت چند است بهشان می‌گفت بارش. نور زرد رنگ یک آباژور قدیمی، دیوارهای کهنه‌ی ترک برداشته، قالیچه‌ی دستباف قدیمی، بخاری گازی که شعله‌هایش نارنجی می‌سوزد، کتری چدنی ته سوز و قهوه جوش مسی روی بخاری، یک تلوزیون ناسیونال قدیمی خاموش و خاک گرفته گوشه‌ی اتاق، یک چمدان
من به تو خندیدم
چون که می دانستمتو به چه دلهره از باغچه همسایه سیب را دزدیدیپدرم از پی تو تند دویدو نمی دانستی باغبان باغچه همسایهپدر پیر من استمن به تو خندیدمتا که با خنده تو پاسخ عشق تو را خالصانه بدهمبغض چشمان تو لیک لرزه انداخت به دستان من وسیب دندان زده از دست من افتاد به خاکدل من گفت: بروچون نمی خواست به خاطر بسپارد گریه تلخ تو را ...و من رفتم و هنوز سالهاست که در ذهن من آرام آرامحیرت و بغض تو تکرار کنانمی دهد آزارمو من اندیشه کنان غرق در
هنگامی که شما به داشتن و اداره یک مشاغل فکر می کنید ، ممکن است به فکر اجاره املاک تجاری ، رفت و آمد در یک دفتر یا مدیریت کارمندان باشید.
اما با افزایش مشاغل خانگی ، بیشتر و بیشتر افراد در حال کشف راهکارهایی برای استفاده از کار از راه دور برای پیگیری کارآفرینی با دفتر مرکزی خود در خانه هستند.
در دنیای متصل امروز که فناوری به ما امکان انعطاف پذیری بیشتری در چگونگی و کار ما می دهد ، مشاغل خانگی  مستقر در خانه اشکال مختلفی را ارائه می دهند.
ادامه م
تحقیق سی شارپ (#C) محاسبه مساحت اشکال هندسی
دانلود تحقیق سی شارپ (#C) محاسبه مساحت اشکال هندسی. این برنامه با بهره گیری از مفهوم کلاس ها، مساحت اشکال هندسی را محاسبه می نماید. قابلیت های این تحقیق: پیاده سازی انواع اشکال هندسی با مفهوم کلاس ها، محاسبه مساحت هر شکل ...
یک:یادت هست؟همان روزها که هیچ چیز خوب نبود...؛یک ساعتی قبل از اذان بیدار میشدم و رادیو را روشن میکردم،دل میدادم به صدای حامد مشکینی.ساعت ۶ که میشد، صدای ”وطنم” خواندنِ سالار عقیلی و نسیم صبحگاهی میپیچید در هم و خون در رگ های آدم جاری میکرد!
توی همان حال و هوا لباس میپوشیدم، کتاب شعر برمیداشتم، هدفون رو میگذاشتم توی گوشم و میزدم بیرون!صدای خش دار خسرو شکیبایی ”حال همه ما خوب است”ِ صالحی و ”آفتاب میشود”ِ فروغ را زمزمه میکرد.
به گمانم همان وق
آقای «پ»، همان که چند وقت پیش توی دور همی دلم می‌خواست او را ببوسم، چند روزی بود که می‌خواست مهمانم شود. بعد از چند بار کنسل کردن و بدقولی، بالاخره نهار دیروز را با هم خوردیم. بعد از ظهر رفتم کلاس سلفژ. تمرین کرده و آماده بودم. مربی‌ام مو و ریشش را کوتاه کرده بود. خواستم بگویم «تغییر کردین!» ولی احساس کردم آن میزان از تمرین برای چنین لاسی کافی نیست. لذا سکوت کردم و از لبخندها و پیانو نواختنش لذت بردم. بعد از کلاس بود که با آقای «ر» یا همان «چشم
باید نور، همین نورِ آرام مهتابی اتاق باشد که با روشنایی نارنجی آباژور کوچک ترکیب شده و موسیقی، هوا را به طرب آورده باشد. باید عشق از حرکت‌های ریز فرشته‌های کوچک، سینه‌ام را پر کرده باشد. باید تو باشی و با صدای نرمت بپرسی: «کاری نداری؟» نه عزیزم. چه هر کلامی از دهان تو، آرامش دل من است. چه تکرارناپذیری تو. چه هر روز تازه‌ای. 
شنبه۹۸/۱۰/۷  آزمون قرآن برگزار میگردد( روخوانی و واژگان مانند : قُل : بگو )

هدیه : برای آمادگی بیش تر برای آزمون دی ماه، دروس ۱تا ۸ خوانده شود ؛پرسش می شود.

علوم:دروس ۱،۲،۳،۶ خوانده شده،  پرسش می شود.
ریاضی: نمونه های موجود در کانال حل شده و سوالاتی که اشکال دارند،مشخص کرده تا رفع اشکال شود.
آموزش انگلیسی با روش کدینگ

keep off
مترادف : keep off
کدینگ لغت : رفتی بیرون کیفت رو از کیف قاپ حفظ کن !!
معنی : نگه داشتن / حفظ کردن
lackluster
مترادف : lightless
 lack+ luster خوب اگه خونتون لوستر نداشته باشه تاریک و بی نور و بی فروغ خواهد بود !
معنی : بی فروغ /بی نور/ تاریک
postpone
مترادف : delay / put off/ deffer
کدبندی لغت : پُست ِ پونه ب تعویق افتاد !!
معنی : به تعویق افتادن/عقب انداختن
fulsome
مترادف : abundant
این لغت رو کافیه به این صورت بخونیم full+some = full of something
که به راحتی معنیش در ذهن
آموزش انگلیسی با روش کدینگ

keep off
مترادف : keep off
کدینگ لغت : رفتی بیرون کیفت رو از کیف قاپ حفظ کن !!
معنی : نگه داشتن / حفظ کردن
lackluster
مترادف : lightless
 lack+ luster خوب اگه خونتون لوستر نداشته باشه تاریک و بی نور و بی فروغ خواهد بود !
معنی : بی فروغ /بی نور/ تاریک
postpone
مترادف : delay / put off/ deffer
کدبندی لغت : پُست ِ پونه ب تعویق افتاد !!
معنی : به تعویق افتادن/عقب انداختن
fulsome
مترادف : abundant
این لغت رو کافیه به این صورت بخونیم full+some = full of something
که به راحتی معنیش در ذهن
دریافتدریافتدریافتفروش انواع آباژورهای مدرن و کلاسیک کادوهات با به روز ترین مدل های روز دنیا همراه با
بهترین متریال استفاده شده تحویل درب منزل می گردد شما می توانید در سایت ما آنها
را انتخاب و به هر مکانی که می خواهید رایگان ارسال نماییم.
روشنایی هایی از این قبیل تنوع زیادی داشته مثلا در اتاق خواب ها از نوع آباژور رومیزی
متوسط استفاده می گردد ، در سالن های پزیرایی از نوع ایستاده و سالنی،و در اتاق های
کودکان  از نوع فانتزی رو میزی کوچک یا
ع
دریافتدریافتدریافتفروش انواع آباژورهای مدرن و کلاسیک کادوهات با به روز ترین مدل های روز دنیا همراه با
بهترین متریال استفاده شده تحویل درب منزل می گردد شما می توانید در سایت ما آنها
را انتخاب و به هر مکانی که می خواهید رایگان ارسال نماییم.
روشنایی هایی از این قبیل تنوع زیادی داشته مثلا در اتاق خواب ها از نوع آباژور رومیزی
متوسط استفاده می گردد ، در سالن های پزیرایی از نوع ایستاده و سالنی،و در اتاق های
کودکان  از نوع فانتزی رو میزی کوچک یا
ع
وقتی بعد از سه سال منو با اسمم صدا زدی انگار واسه اولین بار شده باشم یکتا، یکتای تو ... خودم رو از بیرون می‌دیدم که لُپ‌هام گل انداخته و چشم‌هام برق میزنه و یه شوقی دویده تو وجودم که آروم و قرار رو ازم گرفته. همیشه ادعا داشتم بلد واژه هام ولی تو با نگاهت با کلماتت با مدل دوست داشتنت، یه جوری منو زیر و زبر میکنی که لال ترین میشم. اصلا تو که باشی، یادت که باشه، خیالت که جا خوش کنه من هول‌ترین و دست و پا چلفتی‌ترین معشوقه عالم میشم. باش... انقدر باش
سبط پیغمبر تویی یا مجتبیزاده حیدر تویی یا مجتبینور چشم فاطمه دخت نبیحامی مادر تویی یا مجتبیدر سپهر پر فروغ پنج تنچارمین اختر تویی یا مجتبیخوبی خوبان همه اندر تو جمعکان سیم و زر تویی یا مجتبیسرور اهل جوانان بهشتبر کریمان سر تویی یا مجتبیخانه ات را در به روی خلق بازاجود و اکبر تویی یا مجتبیبا فقیران حشر و نشرت بی نظیرلطف را مظهر تویی یا مجتبیچهره ات یادآور ختم رسلبا شکوه و فر تویی یا مجتبیدر شجاعت برتر از وصف و بیاناز یلان برتر تویی یا مجتبید
و من افتادم زخمی بر خاک
دخترک رفت و پسر نیز مرا تنها بر خاک گذاشت
خنده و گریه یشان رفت به باد
سیب دندانزده ی خاک آلود
اینچنین می گوید :
ساعتی رفت و من آزرده شدم
همه در فکر شدم چه کسی من را  از زمین بر خواهد داشت
چه کسی باز مرا خواهد خواست
که صدایی آمد کولی غمزده ای دید مرا ا
اشک شادی در چشم
از زمینم بر داشت
و مرا با خود برد
او که در گوشه ی مخروبه اطراف دهات
پدر پیری داشت
شاد و خندان به پدر کرد سلام
پدر امروز خدا سیبم داد
تا که باهم بخوریم
جای دندا

تفاوت اصلی خانه های هوشمند با خانه های معمولی در این است که همه ی وسایل در خانه های هوشمند به یکدیگر متصل هستند و با یک دستگاه مرکزی کنترل می شوند. کنترل آب و هوا، چراغ ها، لوازم، قفل ها و انواع مختلفی از دوربین ها و مانتیورهایی که می توانند به خانه های هوشمند و خودکار اضافه شوند از هر جای خانه و حتی دور از خانه قابل کنترل می باشند.

کاشی کاری تزیینی دیوار بین آشپزخانه یکی
از متفاوت ترین ایده هایی است که باعث تغییر ظاهر دکوراسیون آشپزخانه ی شما
می شود. این تغییرات مقرون به صرفه را می توانید خودتان انجام دهید و یا
از متخصصین این حوزه کمک بگیرید و با کاشی کاری آشپزخانه ی خود ظاهر منحصر
به فردی به فضای آشپزخانه ی خود ببخشید.

از کاشی های تزیینی برای وسط آشپزخانه استفاده کنید

برای کاشی کاری آشپزخانه و کاشی کاری
دیوار بین کابینت می توانید از موزاییک های دست ساز پازلی ک
می دانم شما از این حرف ها خوشتان نمی آید؛ اما موهایتان برای ما یلدا نگذاشته. سر انگشت که به سیاهی‌شان می رسد یلدا می‌شود افسانه. شب آنقدر کوتاه می شود که شما پلک بزنید.
پلک بزنید؟ پیش مردمک های لرزانتان که از چله نمی شود گفت بانو! شب کدام است؟ سیاهی که بود؟
گمانم بر این است که شب از رنگش وام‌دار شما باشد
که پیچک های در هم لولیده‌ی خانه‌مان از مژگان در هم پیچیده‌تان ریشه گرفته اند. اصلا گمانم بر این است اخم شما سیستان را سوخت‌ بانو.
شما که نمی
روند ایجاد لامپ شب به شرح پایین میباشد:
آباژور جدید
در آباژور شکاف نمایید و یک چراغ نوری را داخل آن قرار دهید. یک نخ متراکم را از روش آن عبور دهید. در صورتی چراغ نوری که استعمال میکنید از روش کانال تغذیه می گردد ، چراغ را می‌توانید روی کابل معلق فرمایید.آباژور را با پنبه چسباند. چسب بسیار پاره ای موردنیاز میباشد - یک قطره کوچک برای هر قطعه پشم پنبه. تلاش نمایید ابرها را با به کار گیری از هر دو قطعه کوچک و وسیع پنبه صورت دهید.شکاف در چراغ نیز می‌
بسمه تعالی
سلام علیکم...
گاهی شاید برای فعال فرهنگی ای پیش آمده باشد که یک کار فرهنگیِ جذاب، خوب، اصولی و... آن هم با تبلیغات فراوان راه اندازی می کند؛ اما آن طور که انتظار می رفته، از کار او استقبال نمی شود...
گاهی اشکال، اشکال کار نیست؛ اشکال ماست...
با هم نامه شهید صدر زاده را بخوانیم که واقعا عجب نامه ای است!!!
ادامه مطلب
ساعت های دیواری ایده آل برای خانه شما
ساعت ها سازهای مربوط به گفتن زمان هستند که تقریباً در همه جا به اشکال مختلف یافت می شوند. ساعت های دیواری ساعت هایی هستند که بر روی دیوارها قرار می گیرند که می توانند دارای عملکرد دوگانه باشند: نمایش زمان و تزئین دیوار خانه ها.ساعت دیواری بخش مهمی از هر خانه ای هستند که می توانند دیوارهای خالی را متحول کرده و در هر اتاق خانه قرار بگیرند. همچنین افراد برنامه های خود را با ساعت مدیریت می کنند. در این مبحث دو
خستگی...
فکر کنم هفته پیش بود که داشتم تند و تند قسمت‌های فصل سوم سریال stranger thingsرو میدیدم که با خودم فک کردم شاید بعضی وقتا آدما به یکی مثل شخصیت الون نیاز دارن تا خستگی رو از درونشون دربیاره همون طوری که الون اون موجودات رو از درون ویل درآورد البته این تیکه مال فصل دوم بود.بگذریم.مثلا میشد ادم سرشو بزاره رو شونه یکی دیگه بعد خستگیاش سر بخورن و از سرش بیان رو شونه طرف و از اونور بریزن زمین و تموم بشه بره.قبلش خستگی رو بیاید تعریف کنیم.خستگی مان
در برخی از شهرستان‌ها خانه‌هایی هست که دیدارشان مثل تاریک‌ترین صومعه‌ها، گرفته‌ترین دشت‌ها یا غم‌انگیزترین ویرانه‌ها اندوهی در دل برمی‌انگیزد و شاید سکوت صومعه‌ها، بی‌باری و خشکی دشت‌ها و اندوه مرگ‌آلود ویرانه‌ها یکجا در این خانه‌ها باشد. حیات و حرکت در آنجا چندان آرام و اندک است که اگر غریبی به این ناحیه بیاید و چشمش ناگهان به نگاه بی‌فروغ و سرد موجود بی‌حرکتی برنخورد _که صورت راهب‌مانندش به صدای پای ناشناسی از پنجره بدر می‌
در ستایش سرور جوانان اهل بهشتسبط پیغمبر تویی یا مجتبیزاده حیدر تویی یا مجتبینور چشم فاطمه دخت نبیحامی مادر تویی یا مجتبیدر سپهر پر فروغ پنج تنچارمین اختر تویی یا مجتبیخوبی خوبان همه اندر تو جمعکان سیم و زر تویی یا مجتبیسرور اهل جوانان بهشتبر کریمان سر تویی یا مجتبیخانه ات را در به روی خلق بازاجود و اکبر تویی یا مجتبیبا فقیران حشر و نشرت بی نظیرلطف را مظهر تویی یا مجتبیچهره ات یادآور ختم رسلبا شکوه و فر تویی یا مجتبیدر شجاعت برتر از وصف و بی
کنوانسیون محو کلیه اشکال تبعیض علیه زنان در تاریخ 27 آذر 1358 (18 دسامبر 1979) توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد
تصویب و برای امضا، تصویب و الحاق کشورها مفتوح گردید. این کنوانسیون بر اساس بند 1 ماده 27 در تاریخ 12 شهریور 1360 (سوم سپتامبر 1981)، لازم الاجرا شد.
مقدمه
ادامه مطلب
رسد روزی که جسم و جانم در این درد و گریه تمام کنم
شوق و لذت زندگی یک عمر با فکر تو حرام کنم
فقط مانده ام چگونه رنج بی تو و روزهای بی فروغ برق مانند
با حروف و کلمات و جمله های کم طاقت کلام کنم
شعر از #خودم #محسن_رفیعی
اینستاگرام: https://www.instagram.com/mohsen_rafieih/
فروغ یه گفتگو داشت سه سال پیش گذاشته بودمش. البته از وبلاگ یکی از بچه ها که اون موقع معرفیش کردم. 
میگفت «کار بی فایده ایه شرح حال دادن. طبیعی که هر ادمی به دنیا میاد تاریخ تولدی داره در یک شرایطی بزرگ میشه اتفاقای معمولی که تو زندگیش میفته و از این دست چیزها و اما اگه این شرح حال توضیح دادن مسائلی که به کار ادم مربوط میشه در مورد من میشه شعر که برای من زوده هنوز موقعش نرسیده.» فکر میکنم باید به حرف فروغ گوش بدمو اتفاقای معمولی زندگیمو نگم و شر
رسد روزی که جسم و جانم در این درد و گریه تمام کنم
شوق و لذت زندگی یک عمر با فکر تو حرام کنم
فقط مانده ام چگونه رنج بی تو و روزهای بی فروغ برق مانند
با حروف و کلمات و جمله های کم طاقت کلام کنم
#محسن_رفیعی
اینستاگرام: https://www.instagram.com/mohsen_rafieih/
شهر تبریز به واسطه رشادت های آزاد مردانی همچون ستارخان و علی مسیو در دوران انقلاب مشروطه نقش برجسته ای در تاریخ معاصر ایران دارد، به همین خاطر بازدید از خانه های باقی مانده از مشروطه خواهان که روزگاری محل تشکیل جلسات و ستاد جنگ بوده برای ما یاداوری میکند که این شهر بزرگ چه تاریخی را پشت سر گذاشته است.
خانه های تاریخی تبریز
موزه قاجار (خانه امیر نظام)
خانه تاریخی ستارخانموزه علی مسیوخانه بهنام (خانه قدکی)خانه مشروطه تبریزخانه حیدر زاده تبری
مدتها بود از فضای مجازی خودخواسته فاصله گرفته بودم تا اینکه ویروس کرونا هم که از مخلوقات ذات اله است من و مردم دنیا رو همون طور که به درون خانه ها برد به درون خودشون هم برد . دیدم فاصله زیادی بین من و خیلی از زوایای زندگی م ایجاد شده . دست به کار شدم . به دوست داشتنی هام فکر کردم به خاطراتم که کم فروغ شده بودند و به همه چیز نگاهی دوباره کردم . واقعا برسر خودمون چه آوردیم . به نظرم استقرار و سکینه اصالت درست نگریستنه. شیطان همان طور که ابناء بشر رو ب
یک:یادت هست؟همان روزها که هیچ چیز خوب نبود...؛یک ساعتی قبل از اذان بیدار میشدم و رادیو را روشن میکردم،دل میدادم به صدای حامد مشکینی.ساعت ۶ که میشد، صدای ”وطنم” خواندنِ سالار عقیلی و نسیم صبحگاهی میپیچید در هم و خون در رگ های آدم جاری میکرد!
توی همان حال و هوا لباس میپوشیدم، کتاب شعر برمیداشتم، هدفون رو میگذاشتم توی گوشم و میزدم بیرون!صدای خش دار خسرو شکیبایی ”حال همه ما خوب است”ِ صالحی و ”آفتاب میشود”ِ فروغ را زمزمه میکرد.
به گمانم همان وق
السلام علیک یا اباصالح المهدی عج
سحر نوید دهد صبح نور نزدیک است
زمان غم بسر آمد سرور نزدیک است

شفق زده است ز مشرق فروغ صبح امید
دهید مژده که روز ظهور نزدیک است
اللهمَّ عَجّل لِوَلیکَِ الفَرَج بِحَقِ اَلْزِینَبْ سَلٰامُ اَللّهْ عَلَیْها
ظهور بسیار نزدیک است⏳
زن ها قلب خانه اند .. 
زن ها اگر شاد باشند قلب خانه می تپد ...
 زن ها اگر موهایشان را شکل دهند، اگر صورتشان را آرایش کنند، اگر لباسهای شاد بپوشند زندگی در خانه جریان پیدا می کند.
زن ها اگر کودک درونشان هنوز شیطنت کند، اگر شوخی کنند، بخندند، همه اهل خانه را به زندگی نوید می دهند.
اگر روزی زن خانه چشمهایش رنگ غم بدهد، حرفهایش بوی گلایه و کسالت بدهد، اگر ذره ای بی حوصله و ناامید به نظر برسد، تمام اهل خانه را به غم کشیده است.
آری زن بودن دشوار است، خدا
پشت مانتیتور آیفون که می دیدمش دلم پر از شوق میشد
چادر سفیدم برمیداشتم یا مانتو روسری مینداختم روی شانه و سرم و میدویدم به استقبال در راه پله ها...
به ندرت پیش می آمد در خانه منتظر باشم تا رسیدنش.
آدمها مگر چند ساعت از خانه دور می مانند. اما برگشتنش برگشتنِ "خانه" به "خانه" بود.
خانه هوشمند چیست؟ویکی پدیا، درباره اینکه خانه هوشمند چیست و اتوماسیون خانگی یعنی چه، اینطور می نویسد که:
«خانه هوشمند یک فناوری نوظهور و در حال گسترش است. خانه هوشمند در پایین‌ترین سطح خود می‌تواند به همهٔ خدماتی اشاره داشته باشد که بدون دخالت صاحب‌خانه عملی را در محیط خانه اجرا می‌کنند»
چیزی متوجه شدید؟!بله، قرارمان سرجای خودش باقی ست. قرار است به زبان ساده با شما درباره هوشمند سازی صحبت کنیم و بگوییم که خانه هوشمند چیست ؟
پس بی خیال وی
نورپردازی منازل و ادارات یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی است که باید رعایت
شود. نورپردازی مناسب می‌تواند فضا را بزرگتر از آنچه هست نمایش دهد و
دکوراسیون و اشیاء تزئینی زیبا را بیشتر نمایان کند. در این میان ابزارهای
نورپردازی بسیار متفاوت‌اند که شامل لوستر، چراغ دیواری و سقفی، لامپ‌های آویز، آباژور و ... می‌شوند. از میان این ابزارها، چراغ‌های سقفی جایگاه بسیار ویژه‌ای دارند، چراکه می‌توانند بدون مزاحمت و ایجاد سایه، نورپردازی را در سطح
اگر برای تایپ کردن مقالات درسی یا کاری خود از نرم افزار ورد استفاده می کنید خوب است بدانید که شما می توانید با اضافه کردن اشکال گرافیکی متن خود را زیبا تر کنید و خوانایی آن را افزایش دهید. برای استفاده از اشکال گرافیکی در ورد کافی است از تب INSERT گزینه Shapes را باز کنید و از میان لیست نمایش داده شده شکل دلخواهتان را انتخاب نمایید. در این مرحله روی صفحه درگ کنید و شکل را بکشید. در صورت تمایل می توانید متن مورد نظرتان را داخل آن تایپ کنید و رنگ را تغی
یادداشت ششم

کتاب خوب می‌تواند آدم را معتاد کند.
یک‌هو نگاه کنی ببینی ای دل غافل! جلد پنجمی و کلی کتاب نیمه خوانده یا در نوبت خواندن که نسبت به این رمان بلند اولویت داشته‌اند، با دل‌خوری نگاهت می‌کنند.
من این‌جور وقت‌ها کتاب‌های دیگر را همه جای خانه پراکنده می‌کنم تا اگر فرصتی دست داد و نشستم و همه چیز آرام و روبراه بود بخوانم‌شان.
و این کتاب دوست  داشتنی را تنها زمانی که یحیا را می‌خوابانم، بخوانم. البته که خودم می‌دانم بیشتر یکی دو
قیمت پنجره دوجداره ویستابست قوس دار: درب و پنجره دوجداره ویستابست با مزایایی که دارد توانسته محبوبیت
بالایی کسب کند و امروزه بسیار مورد استقبال مردم قرار گیرد. یکی از مزایای برجسته این پنجره
ها تولید آنها در اشکال هندسی متفاوت از جمله قوس دار است. پنجره های یو پی وی سی در اشکال هندسی، اشکال قوس دار و انواع فرمها تولید  می شوند. تولید
و نصب پنجره در اشکال شکسته و قوس دار توسط پنجره ماندگار با کیفیتی بالا تولید خواهد شد.

ادامه مطلب

چند روز پیش یک سفر کاری رفته بودم به یک شهری حوالی همدان...
واقعا برایم دیدم همچنین شهری برام عجیب و سنگین بود.
شهری نبود که بگم به تازگی شهر شده
و حالا کمی جا داره تا ساختار شهریش تکمیل بشه
سال هاست که شهره، حتی زمانی که من هم نبودم!
ساختار شهری افتضاح، بعد نگاه که میکردی،
نمای خونه ها از بعضی شهرهای بزرگ تر به روز تر بود!!
چهره های مردم رو نگاه می کردی هیچ ردی از حیات نمی دیدی.
اصلا روح زندگی توی شهر نبود.
چشم های بی فروغ و آدم های خسته...
نمید
دوستی ازم پرسید: ازش خبر داری؟گفتم: نه هیچیگفت: تو هم ازش خبر نگرفتی؟سراغی ازش نگرفتی؟گفتم‌: نه! وقتی که رفته، دیگه سراغش رفتن نداره. دوست داشتن که زورکی نمیشهبا تعجب پرسید: برای برگشتنش هیچ کاری نکردی؟ براش نجنگیدی؟با خودم فکر کردم جواب سوالشو چی بدمفکر کردم جنگیدن برای یه آدم چه شکلیه؟ آدم چطور برای برگشتن یکی می جنگه؟ اصلا میشه برای عشق یه نفر جنگید؟ مگه نه اینکه عشق، صلحه آرامشه آزادیه، پس عشق و جنگ با هم جور در نمیان چند مدت پیش زندگی ن

متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد.

فروغ در زندگی شیفته ی سرعت بود:« فقط برای من مساله ی سرعت مطرح بود. مثل اینکه این سرعت جوابی به خفقان و خاموشی درون من می دهد و برای من تسکینی است. وقتی با سرعت پیش می روم نمی توانم به چیزی بین

دانش آموزی که نقطه و دندانه را کم یا زیاد می گذارد ، بعد از نوشتن کلمه ای برای تحسین (آفرین و توانسته اید بیشتر کلمات را درست بنویسید و ... ) دست روی اشکال می گذاریم و می نویسیم : «در گذاشتن نقطه یا دندانه دقت کن» و اگر به تعداد نقطه ها و دندانه های حرف مورد نظر هم اشاره کنیم خیلی بهتر است.
      دانش آموزی که نوع اشکال آن حافظه ی شنیداری است مثلا کلمه ی «مسواک» را «مسباک» می نویسد یا برخی کلمات را جا می اندازد یا آخر کلمه را درست نمی نویسد ، مثلا ک
ایبنا : ترجمه مجموعه پنج کتاب فروغ فرخزاد به نام «باد ما را خواهد برد» جایزه بهترین ترجمه سال ۲۰۱۹ ترکیه را دریافت کرد. جایزه کتاب‌های جهانی یکی از مهم‌ترین جایزه‌های ادبی ترکیه محسوب می‌شود که ۲۷ سال است، هر سال در چند بخش ادبی مانند بهترین رمان، بهترین رمان پلیسی و بهترین ترجمه به آثار برگزیده اهدا می‌شود.
مکبوله آراس مترجم آثار فروغ توانست امسال یکی از برگزیدگان این جایزه باشد، او هنگام گرفتن جایزه آن را به کسانی که قبل از او سعی کرد

اول بزارید ماجرای خانه ی نور رو براتون بگم یه روزی توی شهرم دنبال خانه ی نور میگشتم، مثل قصه ها بود توی بازار از مغازه دارا و رهگذرا پرسیدم خانه ی نور کجاست؟ خب خیلی هاشون مثل الان شما، با تعجب بهم نگاه میکردن، یکیشون که مغازه ش سر کوچه ی خانه ی نور بود، بهم نشونش داد
ادامه دارد...
تعمیرات ترازو دیجیتال
تعمیر ترازوی محک 15000 توسط کاربر بسیار آسان بوده و به راحتی صورت می پذیرد .تعمیر ترازوی محک در بسیاری از مواقع به راحتی توسط کاربر قابل اجرا می باشد ودر صورت عدم رفع اشکال نیاز به مراجعه به تعمیرگاه ترازوی محک می باشد .
نمایندگی ترازو دیجیتال محک
در این بخش شما را با نحوه تعمیر ترازوی محک 15000 توسط کاربر آشنا می کنیم :1. ترازوی محک روشن نمی شود :علت احتمالی : کلید اصلی خاموش است . باتری خالی شده و برق به دستگاه نمی رسد .رفع اشک
کل سال یک طرف  و روز اول عید و خانه ی باباجان هم یک طرف....
من شش تا عمو دارم و همه یمان خانه هایمان با یک دریچه به هم راه داشت و نیازی نبود از کوچه به خانه ی هم برویم...
سال که تحویل می شد یک آن میدیدی پسرها از در و دیوار دارند میریزن توی خانه ی ما که بعد از آنجا بدو بدو بروند خانه ی بابا جان
دخترها هم پشت بندشان ..
ادامه مطلب
کوبیسم یکی از سبک‌های مطرح نقاشی در صدسال اخیر است. در این سبک موضوعات نقاشی در قالب اشکال هندسی شکسته و نامشخص ترسیم می‌شوند و اغلب عمق چندانی ندارند.
سبک نقاشی کوبیسم از زمان پیدایش خود در بیش از ۱۰۰ سال پیش، همواره به‌عنوان یکی از مشهورترین و شگفت‌انگیزترین مکاتب هنری تلقی شده است. کوبیسم ارتباط تنگاتنگی با هنرمندان برجسته‌ای چون پابلو پیکاسو دارد. فردی که با نگاه متفاوت خود به موضوعات روزمره، در برابر تاریخ هنر ایستاد.
کوبیسم که در
گاهی دو واژه همسان وجود دارد که یکی عربی و دیگری فارسی است. در این صورت اولویت با واژه فارسی است. علت این پیشنهاد هم این است که اگر از واژه های  فارسی استفاده نشود، کم کم فراموش خواهند شد. واژه های یک زبان درحکم مصالح ساختمان آن زبان هستند که کاخ بلند زبان فارسی از این نظر سرمایه بزرگی در اختیار دارد.(بی اشکال)                                           (بی اشکال و بهتر)او لیاقت بیشتری دارد.                           او شایستگی بیشتری دار

حافظه ام تموم خاطراتو میده کنار و میگه؛
فروغ گفته:
وقتی که چشم های کودکانه عشق مرا
با دستمال تیره قانون میبستند.‌‌
و از شقیقه های مضطرب آرزوی من
فواره خون به بیرون میپاشید
وقتی زندگی من دیگر 
چیزی نبود بجز تیک تاک ساعت دیواری
دریافتم باید باید باید
دیوانه وار دوست بدارم!
..
خونه یکی از افراد فامیل امشب مهمانی بودیم
یکی از کوچولوهای فامیل هم اونجا بود
و مجسمه پلاستیکی یا گچی دستش بود که باهاش بازی می کرد
بخاطر بی دقتی مجسمه از دستش افتاد و دو تکه شد
عکس العمل بچه و فامیل ها جالب بود
مادرش گفت: اشکالی نداره پیش می اد
پدرش گفت: اشکال داره بچه خوبی باش
مادربزرگش: توروخدا دعواش نکنین بچه مو
پدربزرگش: چیزی نشد حالا با چسب درستش می کنیم
و فامیل های دیگه با نظر های دیگه
بچه به همه شون گوش کرد
و منم داشتم فقط گوش می کردم
اون
برای افرادی که مشغول به کار هستند، پیدا کردن مشاوره ای که با زمان های خالی آن ها مناسب باشد سخت و زمان بر است، در این زمان است که استفاده از مشاوره درسی و رفع اشکال تلفنی می تواند بسیار به صرفه باشد. با مشاوره تلفنی به راحتی می توانید در خانه و یا محل کارتان  و در هر مکانی که حضور دارید با معلمان مجربی که سال ها است در آموزش و پرورش حضور داشته اند گفتگو کنید. برای کسانی که از بیماری های جسمی رنج می برند مشاوره تلفنی اثبات کننده حمایت از آن ها است
دردم از یار است و درمان نیز هم
دل فدای او شد و جان نیز هم
این که می‌گویند آن خوشتر ز حسن
یار ما این دارد و آن نیز هم
یاد باد آن کو به قصد خون ما
عهد را بشکست و پیمان نیز هم
دوستان در پرده می‌گویم سخن
گفته خواهد شد به دستان نیز هم
چون سر آمد دولت شب‌های وصل
بگذرد ایام هجران نیز هم
هر دو عالم یک فروغ روی اوست
گفتمت پیدا و پنهان نیز هم
اعتمادی نیست بر کار جهان
بلکه بر گردون گردان نیز هم
عاشق از قاضی نترسد می بیار
بلکه از یرغوی دیوان نیز هم
محتسب داند
بر همکاران سخت می گرفت. فکر همکاران مشغول او بود: از خانه تا محل کار، از محل کار تا خانه، در محل کار، در خانه...
بهترین ایده ها و طرح ها را می‌توان از خانه تا محل کار طراحی کرد. اما من او نمی گذاشت...
حق الناس مخفی یعنی اینکه
فکر دیگران را مشغول من خود بکنیم... 
از کجا بگم ؟ از اینجایی که به حس درست رسیدم! همیشه دنبال فرار از این شهر و آدماش بودم و فکر میکردم من نمیخوامشون... الان که عمیق تر نگاه میکنم میبینم ما خوب خواسته نشدیم :) آدمایی که فکر بهشون باعث میشه تمام اعصاب بدنم نفرت ساطع کنن... چرا؟ اشکال کجا بود که هر چی بود عزت نفس من از همونجا فقدان داره! اشکال چی بود که ب تبدیل شد به تیشه زن ریشه های زندگیم! کسی که هیچی نبود، چرا ریشه های من انقدر سست بود؟
کلافه ام... نمیدونم این حال و هوا و این حس و این تصم
اگر در فکر این هستید که دکوراسیون خانه خود را تغییر دهید و میخواهید از اتاق نشیمن خانه شروع کنید. باید اطلاعت و دانش کافی در مورد چگونگی چیدمان وسایل و حفظ هارمونی و هماهنگی بین آن ها را داشته باشید. باید رنگ دیوارها را درنظر بگیرید، چه لوازمی دارید و چه چیز هایی نیاز دارید و چگونه آن هارا در کنار هم قرار دهید. اما اولین چیزی که باید بدانید این است که سبک دکوراسیون خانه شما چگونه خواهد بود؟ عکس های چیدمان اتاق نشیمن های مختلف میتواند به شما ک
ﺁﺩﻣﻬﺎ ﺩﻭﺩﺳﺘﻪ ﺍﻧﺪ :ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻮﻟﺪﺍﺭﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ : ﻣﺎﻝﻣﺮﺩﻡ ﺧﻮﺭ ....ﺎ ﺑ ﻮﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥﻣﻢ : ﺪﺍﺸﻨﻪ
ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﻬﺘﺮ ﺎﺭ ﻣﻨﻨﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ :ﺧﺮﺣﻤﺎﻝ ....ﺎ ﻤﺘﺮﺎﺭ ﻣﻨﻨﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥﻣﻢ : ﺗﻨﺒﻞ .
ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺳﺮﺳﺨﺖ ﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ :ﻠﻪ ﺧﺮ ....ﺎ ﺑﺨﺎﻝ ﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥﻣﻢ : ﻣﺸﻨ .
ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﻫﻮﺷﺎﺭﺗﺮﻧﺪ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥ ﻣﻢ :ﺮﺍﻓﺎﺩﻩ .....ﺎ ﺳﺎﺩﻩ ﺗﺮﻥ ﻪ ﺑﻬﺸﻮﻥﻣﻢ : ﻫﺎﻟﻮ .
ﺎ ﺍﺯ ﻣﺎ ﺑﺸﺘﺮ ﺧﺮﺪ ﻣﻨﻨﺪ ﻪ ﺑ
اگر مستضعفی دیدی ،
                         ولی از نان امروزت

به او چیزی نبخشیدی ،
      به انسان بودنت شک کن!

اگر چادر به سر داری ،
                           ولی از زیر آن چادر

به یک دیوانه خندیدی
     به انسان بودنت شک کن!

اگر قاری قرآنی ،
                        ولی در درکِ آیاتش 

دچارِ شک و تردیدی ،
   به انسان بودنت شک کن!

اگر گفتی خدا ترسی ،
                          ولی از ترس اموالت

تمام شب نخوابیدی ،
اشکال مورد استفاده میگوی آب شور در آبزیان
سیست آرتمیا : که بعد از ایجاد مراحل انکوباسیونی و تولید ناپلیوس، ناپلی تازه تفریخ شده مورد استفاده پست لارو میگو، بچه ماهیان آکواریومی و سایر آبزیان قرار می گیرد.
مشاوره و آموزش درمان بیماری ماهیان زینتی 

آرتمیای منجمد و پودر یا پولکی آرتمیا : هم به طور مستقیم مورد تغذیه آبزیان قرار داده می شود و هم در ترکیب جیره غذایی آن ها می تواند لحاظ گردد.
انسایل آرتمیا (Ensile)یا ترشی آرتمیا : که پیش از استفاده با
قسمت های اصلی
Cortex-M3 یک میکروپروسسور 32 بیتی می باشد که دارای یک مسیر داده 32 بیتی ،یک بانک رجیستری 32 بیتی و رابط های حافظه 32 بیتی است.این پردازنده دارای معماری هارواردمی باشد،به این معنا که دارای باس داده و باس دستورالعمل مجزا می باشد.این معماری اجازه می دهد که دستورالعمل ها و دسترسی به داده هادر آن واحد امکان پذیر باشد ،در نتیجه کارایی پردازنده افزایش می یابد زیرادستیابی به داده ها تاثیری بر کانال دستورالعمل ندارد . این ویژگی با عث می شود که C
قالیشویی در مشهد

حفظ فرش دستباف در خانهحفظ از فرش دستباف در خانه یک مساله مهم میباشد که برخی از خانم های منزل دار به خصوص نوعروسان گرفتاری آن را دارا هستند. در‌این مقاله از تارنما فرش کلاهدوزان قصد داریم که در این باره برای شما حرف کنیم. این مسئله از آن رو مهم میباشد که درصورتی که شما به طور اصولی و درست مورد ها مرتبط با حفظ از فرش های دستباف را انجام دهید، میتوانید روز آپ دیت قیمت آن بیفزایید. برای مراقبت اصولی از فرشهای دستبافت نخست شما

نسخه‌ی ۳.۹.۱۵ جوملا منتشر شد. در این نسخه که بیشتر به عنوان پچ امنیتی از آن یاد می‌شود، تغییری روی امکانات جوملا اتفاق نیفتاده است و کلیه تغییرات بصورت امنیتی و باگ فیکس است.
برخی از تغییراتی که در این نسخه شاهد بودیم:
تغییر در ایمیل‌های ارسال شده در ActionLog و آدرس‌های مطلق هنگام ارسال ایمیل
اشکال یابی قالب Beez
اشکال یابی در ویرایشگر TinyMCE
و چند ایراد جزئی در ایمیل کاربران کتابخانه‌ی هسته‌ی جوملا
بروز نگه داشتن جوملا باعث برقراری امنیت نسبی
سلام
دوستان خانه ما برای ما مهم است و باید هم اینگونه باشد چون
محل زندگی ما است و ما در خانه باید راحت و ارام باشیم وقتی
از سر کار به خانه برمی گردیم اگر منزلمان زیبا باشد هنگام ورود به خانه با
دیدن زبایی ها و تمیزی ها حالمان خوب می شود و انژی میگیریم و این بسیار زیباست .
دوستان یکی از راه های تمیز نگاه داشتن خانه و زیبایی منزل
می تواند نقاشی ساختمان باشد چرا که خانه روحی تازه خواهد
گرفت و خانه نو و نوار خواهد شد البته باید از نقاش ساختمان خوب و
فهرست مطالب :
1- مقدمه
2- نیاز امروز کشور به استفاده ازمصالح نوین در جهت تحقق اهداف
3- فناوری های نوین پیشنهادی
4- •سیستم قاب فولادی سبک نورد سرد •سیستم قاب های بتنی پیوسته ( روش قالب تونلی) •بتن مسلح با قالب عایق ماندگار •سیستم پیش ساخته بتتی •سیستم ساختمانی ترونکو •سیستم پانل های سه بعدی •ساختمان های فولادی نورد گرم •***سازه های پوسته ای پیش ساخته***
5- سازه های پوسته ای پیش ساخته
6- precast reinforced concrete shells
7- جنس سازه های پوسته ای
8- انواع سازه های س
قبر هر روز پنج مرتبه انسان را صدا میزند :1.من خانه فقر هستم با خود تان گنج بیاورید2.من خانه ترس هستم با خود تان انیس بیاوردید 3. من خانه مار ها و عقرب ها هستم با خود تان پادزهر بیاورید 4. من خانه تاریکی ها هستم با خود تان روشنایی بیاورید5. من خانه ریگ ها و خاک ها هستم با خودتان فرش بباوردید
1. گنج . لا اله الا الله 2. انیس . تلاوت قرآن کریم3. پادزهر .صدقه و خیرات4. روشنایی . نماز نماز شب 5. فرش . عمل صالح
┈┈•✾✾•┈┈

تا همین پنجاه روز پیش، اگر زندگی، درونت از رونق افتاده بود، جهان بیرون و آدمها میتونستن پناهگاه و گرمابخش باشن. اما حالا اگر خودت تقلا نکنی افسردگی و دل مردگی تو رو تا انتها خواهد بلعید.
تا همین پنجاه روز پیش، سرماخوردگی های روحت، موقتی بود. اما حالا مدام بادهای می وزن که شعله جانت رو خاموش کنن و مدام باید مراقب باشی. 
دوام شادی، دل آرامی، گرمای درون خیلی کوتاه شده و منقطع.

آباژور ایستاده چراغ سقفی آباژور رومیزیزیبا ترین و با کیفیت ترین آباژور ها با طرح های زیبا ✨ و متنوع قابلیت انتخاب رنگ پایه ✔️ ارسال سریع و فوری در سرتاسر ایران برای خرید وارد لینک شوید .#آباژورچوبی #آباژور_مدرن #آباژور_شیک #آباژورایستاده#آباژورکنارسالنی #چراغ_خاص #چراغ_آویز #شید #لاله#آباژوربلند #آباژوررومیزی #آباژورکنارسالنی #چراغ_سقفی
دو سال است خانه تکانی مان زودتر شروع می شود، چون باید زودتر تمام شود. دیگر خانه تکانی مان برای عید نیست، برای شماست. برای مجلس عزای شما مادر جان. دو سال است قبل ایام فاطمیه، خانه را تمیز می کنم به نیت شما. کنیزی می کنم برایتان، هرچند معتقدم حتی خاک کف پای فضه ی شما هم نخواهم شد. دستمال می کشم، شیشه پاک می کنم، فرش می شورم، برای شما که مادری و این روزها خانه ات بی فروغ می شود از رفتنت... فرزندانت غمگین می شوند و کمر همسرت می شکند...
وقتی برای هماهنگی
مردی از خانه ای که در آن سکونت داشت زیاد راضی نبود، بنابراین نزد دوستش در یک بنگاه املاک رفت و از او خواست  کمکش کند تا خانه اش را بفروشد ، بعد از دوستش خواست تا برای بازدید خانه مراجعه کند.دوستش به خانه مرد آمد و بر مبنای مشاهداتش، یک آگهی نوشت و آنرا برای صاحب خانه خواند. [خانه ای زیبا که در باغی بزرگ و آرام قرار گرفته، بام سه گوش، تراس بزرگ مشرف به کوهستان، اتاق های دلباز و پذیرایی و ناهار خوری وسیع. کاملا دلخواه برای خانواده های بچه دار]

اد

راهنمای نصب لوستر و لوازم روشنایی

راهنمایی شماره یک - نصب چراغ آویز )
چراغ آویز ساده ، که اغلب به آنها آویز گفته می شود ، در بسیاری از طراحی های داخلی محبوب هستند. این سقف های معلق محبوب هستند و می توان به راحتی در بسیاری از اتاق های خانه هماهنگ شد.خطوط حلق آویز در جزیره آشپزخانه برای لوستر یک عنصر طراحی است که برای چندین سال توسط طراحان و سازندگان جوی مورد پذیرش و قدردانی قرار گرفته است.این روند امروز با دعوت کردن خود به میز اتاق ناهار خو
 آباژور جدید
خرید لوستر ارزان و کیفیت بالالوستر ها دارنده طیف بها وسیعی می‌باشند از بها های مطلوب گرفته تا بها های خیلی بالا در بازار موجود هست. در بالا میزان دارایی ای را که میخواهید برای فراهم نمودن این وسیله تزئینی اختصاص دهید، انتخاب نمایید تا با ذهنی آسان نوع دلخواه تان را به طور کامل متناسب با میزان دارایی تعیین فرمایید. چنانچه میزان دارایی مشخص و معلوم نباشد گاه دیدن برخی جور های خیلی خوشگل شما‌را وسوسه می‌کند و هزینه بیشتری برای
بر چهره اش نگر که بود سرد و‌ بی فروغ
بر چهره اش نگر که ندارد نشاط و‌ روح
اما بود به چهره هنوز از زمان پیش
وی را اثر ز نیت و‌همت نه کم نه بیش
اینک که منجمد شده آن سیل پرخروش
بر ورطه ای معلق وباشد دگر خموش
عاری بود ز غرش ترس آفرین پیش
جاری بود به ظاهر و ساکن درون خویش
'' یه وگه نی باراتینسکی شاعر روس ''
همه چیز درباره خانه سیمین و جلال
در اولین پست از وبلاگ تهرانگردی قصد دارم یکی از قشنگ ترین، باصفاترین و خانه های تهران را به شما معرفی کنم که روزی زوج مرحوم سیمین دانشور و جلال آل احمد ساکنین این خانه بودند و سال ها بعد از فوت آنان به منظور بازسازی خانه توسط شهرداری خریداری شد و در 8 اردیبهشت 1397 افتتاح شد.
ادامه مطلب
نام نویسی ارشد فراگیر پیام نوروفروغ 99 ابتدا شد. در‌پی این اطلاعیه ، همگی داوطلبان می‌توانند بعد از دانلود دفترچه نام نویسی و گزینش حرفه ارشد فراگیر نسبت به نام نویسی و تعیین فن ، مبادرت کنند. داوطلبان گرامی برای نام نویسی درین دانش کده و تعیین حرفه محل های یگانه خویش ، همانند هرساله میتوانند در آخرها مهر ماه و یا این که اوایل آذرماه با به کارگیری از سامانه وب سایت جمهوری اسلامی ایران علم آموزی نسبت به نام نویسی ، مبادرت کنند.
یکی‌از نکات م
سلام یک ناشر چینی کتاب آموزشی برای کودکان منتشر کرده و در اختیار ناشر ایرانی قرار داده. طرف ایرانی هم با درک مسئولیت اجتماعی کتاب را ترجمه کرده و رایگان منتشر کرده است (ترجمه‌ی فروغ فرجود).کار بسیار خوبی است چون می شود به جای ترساندن بچه ها و ایجاد رعب و هراس در قلب کودکانه شان، این کتاب را در اختیارشان گذاشت.
جهت دانلود کتاب بصورت pdf  از اینجا اقدام کنید.
همه چیز درباره خانه سیمین و جلال
در اولین پست از وبلاگ تهرانگردی قصد دارم یکی از قشنگ ترین، باصفاترین و خانه های تهران را به شما معرفی کنم که روزی زوج مرحوم سیمین دانشور و جلال آل احمد ساکنین این خانه بودند و سال ها بعد از فوت آنان به منظور بازسازی خانه توسط شهرداری خریداری شد و در 8 اردیبهشت 1397 افتتاح شد.
ادامه مطلب
76 ایده های تجاری مبتنی بر خانه | اکنون شروع به کسب درآمد کنید!آخرین بار توسط جف رز ، CFP® در تاریخ 15 نوامبر 2019 اصلاح شدشما احتمالاً در حال تعجب هستید ، "بعضی از کارهایی که می توانم از خانه انجام دهم چیست؟"
سرمازدگی در شلوار راحت شما هنگام حصر در خانه شما و در همان زمان پرداخت هزینه ، جذابیت دارد.
ادامه مطلب
مرد صحبت نیستی ، از دیده ها مستور باش
از بلا دوری طمع داری ، ز مردم دور باش
نیستی چون می حریف صحبت تردامنان
در حجاب پرده زنبوری انگورباش
پیش شاهان قرب درویشان به ترک حاجت است
دست از دنیا بشو همکاسه فغفور باش
گر ترا بخشند از دست سلیمان پایتخت
در تلاش گوشه ویران خود چون مور باش
مور بی آزار دایم خون خود را می خورد
خانه پر شهد می خواهی ، برو زنبور باش
بدر ازبیماری منت هلالی گشته است
از فروغ عاریت تا می توانی دور باش
تا نسازندت کباب از چشم شور اهل حس
بهترین مارک کرم پودربرای خوشگل شدن لازم وجود ندارد عمل مشقت انجام بدهید با همین آرایش و پیرایش معدود و شیوه های بی آلایش رخ تان را خوشگل و طبیعی نشان دهید.زیبایی با پیرایش معدود و منش های بی آلایشزیبایی مدام از باطن اشخاص نشات می‌گیرد. شایسته ترین خط مش برای خوشگل شدن، طبیعی به لحاظ وارد شدن میباشد البته نظرات و رویه هایی هم می باشد که به آن یاری می‌نماید. لازم وجود ندارد برای قشنگ چشم شدن صد رد صدً چشمتان را در سایه و سیرتکامل هایتان را در ر
همه چیز درباره خانه سیمین و جلال + ویدئو
ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشعار سید محمدرضا شمس (ساقی)